Jak pracujemy?

Po pierwsze człowiek!

Naszą współpracę zawsze zaczynamy od spotkania się i zbadania potrzeb, oczekiwań i możliwości naszych klientów. Patrzymy na to, jaka jest perspektywa pracownika i organizacji jednocześnie. Ważni są dla nas ludzie i mierzalne efekty.

Analiza potrzeb, ocena 360֯, diagnoza potencjału, wywiady z uczestnikami, obserwacje uczestniczące, kontraktowanie potrzeb i celów, włączanie i angażowanie przełożonych w proces rozwojowy.

Kiedy zapada decyzja o współpracy, cały czas jesteśmy w kontakcie: z uczestnikami, przełożonymi, działem HR. Patrzymy na Twoją organizację jako system naczyń połączonych. Zmiana w jednym obszarze wpływa na zmianę w innym. Kompleksowo wspieramy Cię w zmianie, która ma zwiększyć Twoją przewagę konkurencyjną.

Szkolenia, warsztaty, coachingi, konsultacje, warsztaty stacjonarne i online – urozmaicone metody pracy, zadania własne uczestników, zadania przedszkoleniowe, zadania wdrożeniowe, coaching liniowy, coaching zespołu.

Kiedy projekt zamyka się, cały czas zostajemy do Twojej dyspozycji. Wspieramy we wdrażaniu praktycznych umiejętności, badamy efekty, wypracowujemy strategie radzenia sobie z prokrastynacją.

Badanie efektywności, ankieta zadowolenia, follow up, wsparcie HR we wdrażaniu, raport poszkoleniowy, rekomendacje rozwojowe.

DLACZEGO MY?

Bo dajemy praktyczne, sprawdzone rozwiązania

Które rozwijają na dwu poziomach: wspierania i wymagania, poszarzamy perspektywę, pokazujemy nowe, często innowacyjne i jeszcze nie odkryte.

Bo działamy kompleksowo

Jesteśmy z Klientem od początku do końca, nie tylko szkolimy, ale też dajemy doradztwo biznesowe, konsultacje dla działów HR - działamy na każdym szczeblu organizacji. Nasza usługa jest spójna i procesowa.

Bo łączy nas wspólna pasja do ludzi, do rozwoju, do biznesu, coachingu i superwizji

która trwa od 2016 roku, uzupełniona dziś wzajemnym zrozumieniem i przyjaźnią oraz wspólnymi doświadczeniami.

Bo łączy nas siła różnorodności

Jesteśmy bardzo różne a jednocześnie bardzo podobne. Łączy nas wspólne podejście do biznesów, do rozwoju – mamy te same wartości i tak samo ważna jest dla dbałość o najwyższą jakość i standardy pracy. Zdecydowanie różni nas dynamika pracy – jedna z nas kreuje i tworzy, patrzy na organizację globalnie, druga dba o szczegóły, każdy element procesu oraz o to, aby każdy najdrobniejszy element w organizacji pasował do całości.

Bo słyszymy i rozumiemy

Dopasowujemy procesy do organizacji, słuchamy jej potrzeb, rozmawiamy z ludźmi, weryfikujemy możliwości i dajemy pełną elastyczność, aby to co wspólnie robimy miało sens oraz było skuteczne.

(Visited 10 times, 1 visits today)