Superwizja w coachingu to pierwsza polska książka dotycząca tematyki superwizji, objęta patronatem Polskiej Izby Coachingu, EMCC Poland i ICF Polska. Jest to zapis rozmowy – Coacha i Superwizora, w której doświadczony coach wspiera innego w rozwoju oraz pomaga mu sprostać wyzwaniom, na jakie napotyka on w swojej pracy. To pasjonująca podróż w głąb świata coachingu, rozłożenie warsztatu i kompetencji coacha „na części”.

REKOMENDACJE

„Obowiązkowa lektura dla każdego coacha i superwizora. Jest promocją standardów superwizji w coachingu. Napisana w sposób lekki i przystępny, jednocześnie rzetelnie i profesjonalnie. Poza dużą dawką wiedzy, zachęca do refleksji, pracy nad własnym warsztatem, a co najważniejsze zachęca praktykujących coachów do poddawania się superwizji, pokazując jej niewątpliwe korzyści.”

Artur Michalski
ICF Poland – (Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobowości)

„Gorąco polecam książkę „Superwizja w coachingu” szczególnie tym, którzy szukają zwięzłego źródła inspiracji i wiedzy na temat superwizji, nie tylko w coachingu. Warto po nią sięgnąć z uwagi na odpowiednie połączenie zwięzłego, rzeczowego i praktycznego ujęcia tematu oraz odniesień do osobistych doświadczeń. Serdecznie gratuluję Autorkom.”

Paweł Sopkowski
Współzałożyciel i Prezes Zarządu CoachWise.org

(Visited 65 times, 1 visits today)